KRYPTON XT LA SAE 5W-30

12,00

Liko 5

Produkto kodas: 1441.83.1l Kategorija:

Aprašymas

PAKELO KRYPTON XT LA SAE 5W30 NUO 4 LITRŲ. 100% sintetinis tepalas benzininiams ir dyzeliniams varikliams naujausios kartos automobiliuose, kuriuose įrengtos išmetamųjų dujų papildomo apdorojimo sistemos (CAT ir DPF).PAKELO KRYPTON XT LA SAE 5W30 yra naujausios kartos produktas, pagamintas iš pasirinktų sintetinių pagrindų ir išskirtinių priedų.
Natūralu, kad tai leidžia variklio alyvai turėti daug ploviklių, dispergentų, antioksidantų, korozijos, nusidėvėjimo ir putų savybių.
Konkrečios naudojamos sintetinės bazės sumažina produkto dispersiją, oksidacijas ir anglies liekanų susidarymą.
Tai leidžia tepalui pasižymėti atsparumo oksidacijai ir nuosėdų susidarymo savybėmis net esant aukštai darbo temperatūrai.
Mažas formulėje esančių bazių lakumas taip pat žymiai sumažina naftos nuostolius dėl garavimo.
5W30 klampa leidžia patikimai naudoti bet kokiomis klimato sąlygomis.
Akivaizdu, kad tai leidžia lengvai ir saugiai užvesti labai žemoje temperatūroje (net esant –30 ° C), sumažinant susidėvėjimo pavojų, ypač viršutinėse variklio dalyse.
Dėl ypatingų klampumo savybių ši variklio alyva padeda taupyti degalų sąnaudas ir greitai reaguoti į variklį. Padaro darbą sklandžiu ir sklandžiu.
Tai pagerina visų šiuolaikinių variklių apsaugą: dėka naudojamų priedų, jis gali prailginti visų po apdorojimo sistemų tarnavimo laiką.
Mažas pelenų kiekis padeda sumažinti kietųjų dalelių kaupimąsi šiuolaikinių dyzelinių variklių DPF (dyzelino dalelių filtre).
Nepaisant to, mažas fosforo ir sieros kiekis pašalina naujausių benzininių automobilių katalizinių konverterių (CAT) „apsinuodijimo“ pavojų.
Pagal gamintojų rekomendacijas jis gali būti naudojamas pratęsti alyvos keitimą .

Papildoma informacija

Alyvos tipas

Klampumas pagal SAE

Alyvos specifikacija

, , , , , , ,

Alyvos talpa

Alyvos tiekėjo kodas

Mes naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad teikiame jums geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei ir toliau naudositės šia svetaine, manysime, kad sutinkate.

Privatumo politika Sutinku